تبلیغات
مجله علمی | آموزشی | فرهنگی - 4 ابزار بازاریابی مناسب که LinkedIn در اختیار شما قرار می دهد!
تبلیغات Xامروز :

4 ابزار بازاریابی مناسب که LinkedIn در اختیار شما قرار می دهد!بازاریابی شبکه های اجتماعی

هنگامی که صحبت از پرورش روابط اجتماعی آنلاین  و توسعه یک تجارت اینترنتی می شود ، همواره صحبت از شبکه اجتماعی LinkedIn می شود ، این شبکه اجتماعی  بهترین منبع برای انجام این کار می باشد ، این شبکه اجتماعی ، امکانات و ابزارهایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که میتوانند در بازاریابی بسیار موثر و مفید باشند ، در این مقاله شما را این ابزارهای آشنا خواهیم  ساخت:


1) ارسال پیغام به کاربران و  شرکت های همکار :

 شما با استفاده از این قابلیت LinkedIn ، به راحتی هر چه تمام تر می توانید پیغام های خود را به شرکت های همکار و مخاطبان برسانید .

2) امکان ایجاد نظرسنجی :

 یکی دیگر از ابزارهای شبکه اجتماعی LinkedIn ، امکان ایجاد یک میز گرد  پرسش و پاسخی یا ایجاد نظرسنجی می باشد ، با استفاده از این ابزار  می توانید سیستم پرسش و پاسخی را در گروه خود ایجاد نمائید و آن در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید .

بازاریابی شبکه های اجتماعی

3) نمایش آگهی تبلیغات:

در این قسمت تبلیغات شما می تواند به نمایش در بیاید ، انجام این کار ، شما گروه شما را یک شرکت حرفه ای نمایش می دهد.این کار یاعث جذب مخطبان می شود که مشاهده کنند که تبلیغات شما در شبکه اجتماعی LinkedIn نیز گسترش یافته است.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی
 

4) تبلیغات پیشنهادی:

این قابلیت  ، تعدادی از محصولات برگزیده شده را که توسط شرکت ها دیگر ایجاد شده است را به نمایش می گذارد.


 


طبقه بندی: خدمات گوگلستان، 
برچسب ها: بازاریابی، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، افزایش ترافیک با استفاده از شبکه های اجتماعی، LinkedIn، شبکه های اجتماعی، قابلیت های شبکه اجتماعی linkedIn، شبکه اجتماعی linkedIn، بازاریابی آنلاین،
ارسال توسط میلاد حیدری
میلاد حیدری پرتال گوگلستان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به کدام سری آموزش علاقه خواهید داشت؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
تیلیغات