تبلیغات
مجله علمی | آموزشی | فرهنگی - روبرتو کارلوس بازیکن شوت زن قدرمتند و سرعتی جهان خداحافظی نمود
تبلیغات Xامروز :

روبرتو کارلوس، ستاره برزیلی باشگاه آنژی ماخاچ قلعه اعلام کرد که از ورزش فوتبال به صورت حرفه ای کناره گیری کرده است.
روبرتو کارلوس

به نقل از گل این ستاره 39 ساله با اتمام رقابتهای فصل جاری، اعلام کرد که کفش هایش را آویزان کرده است.

این درحالی است که او در ماه های اخیر کارهای فراوانی را برای پیشرفت فوتبال آنژی ماخاچ قلعه انجام داده و انتظار می رود که به محض دریافت مدرک مربیگری، دستیار مربی آنژی شود .

روبرتو کارلوس در صحبتهایی که در افه منتشر شد، گفت:« برای بازی خداحافظی ام مذاکراتی انجام داده ام تا دیدار دوستانه رئال مادرید و آنژی را برگزار کنیم.»

گاس هیدینک، مربی آنژی هم درمورد روبرتو کارلوس گفت:« باید درک کنیم که کارنامه فوتبالی هر بازیکنی، روزی به اتمام می رسد. روبرتو کارلوس حالا فصل جدیدی را در زندگی اش آغاز خواهد کرد، چه در زندگی شخصی اش و چه برای باشگاه.»

مربی هلندی ادامه داد:« با کاریزما و جدیت روبرتو کارلوس، او عملکرد موفقی در رشد و پیشرفت آنژی و فوتبال روسیه خواهد داشت.»

بلافاصله بعد از پیوستن روبرتو کارلوس به آنژی، او مبدل به بازیکن محبوب هواداران این تیم شد و کاپیتان آنژی لقب گرفت. تیمی که برای اولین بار به رقابتهای اروپایی راه یافته است.

روبرتو گارلوس در سال 1995 و بعد از سپری کردن دو سال در پالمیراس به اینتر پیوست و تنها یک فصل با نرآتزوری بود و بعد از آن به رئال مادرید منتقل شد. این ستاره برزیلی در سانتیاگو برنابئو خوش درخشیدو به کهکشانی ها کمک کرد تا به 4 قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و سه قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا برسند.

بعد از 11 سال حضور در رئال مادرید ، او دو سال را در فنرباغچه سپری کرد و بعد از آن به کورینتیانس رفت و درنهایت در سال 2011 به آنژی ماخاچ قلعه پیوست .

روبرتو کارلوس در 125 بازی برای تیم ملی برزیل به میدان رفت و یکی از بازیکنان سلسسائو بود که در رقابتهای جام جهانی 2002، کوپا آمه ریکای 1997 و 1999 به قهرمانی رسید.طبقه بندی: اخبار ورزشی، 
برچسب ها: روبرتو کارلوس،
ارسال توسط میلاد حیدری
میلاد حیدری پرتال گوگلستان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به کدام سری آموزش علاقه خواهید داشت؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
تیلیغات