تبلیغات
مجله علمی | آموزشی | فرهنگی - اختصاصی گل / فرهاد مجیدی : قبول این شرط بی احترامی به تاریخ استقلال بود !
تبلیغات Xامروز :

فرهاد مجیدی

سایت گل - ترافیک کامنت ها در اخباری که از فرهاد مجیدی امروز توسط سایت گل منتشر شده نشان می دهد که استقلالی ها به شدت به موضوع به توافق نرسیدن مجیدی با استقلال و بازوبند کاپیتانی نکونام حساس شده اند .
از سوی دیگر در صفحات اجتماعی اینترنتی هم این موضوع تبدیل به مهمترین سوژه روز شده است . امیر قلعه نویی گفته است که نکونام حتی با حضور مجیدی هم کاپیتان استقلال خواهد بود . فرهاد در گفت و گوی کوتاه با سایت گل به چند سئوال پاسخ داد :

بعد از مصاحبه یک ماه قبل شما علیه قلعه نویی باورکردنی نبود که به استقلال برگردید !


من برای آرزوهایم زندگی می کنم . همیشه دوست داشتم با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم . برای همین دوست داشتم برگردم با یک جام قهرمانی از فوتبال وداع کنم اما فعلا باید برای این آرزو صبر کنم !
مذاکرات شما با فتح الله زاده به کجا رسید ؟
مذاکره ما اصلا طولانی نبود . چون من اصلا بحث مالی نداشتم . اما در نهایت آقای فتح الله زاده به نقل از سرمربی اعلام کرد که حتی با حضور من هم کاپیتان تیم نکونام خواهد بود
واکنش شما در قبال این موضوع چه بود ؟
هیچی . وقتی از زبان فتح الله زاده شنیدم کلی با هم خندیدیم !
چه دلایلی برای نپذیرفتن این شرط داشتید ؟
پذیرفتن این شرط توهین به تاریخ استقلال بود . من به احترام هواداران استقلال و شخصیت خودم و از همه مهمتر پیشکسوتان استقلال این شرط را نپذیرفتم . تاریخ استقلال مملو از بازیکنان بزرگ و موفق است و همیشه بازوبند کاپیتانی در استقلال چند کاندید مطرح و استقلالی داشته است .
فکر نمی کنید که قلعه نویی این شرط را گذاشته که شما به استقلال برنگردید ؟
مردم بهتر از ما حقیقت را می دانند . فعلا ترجیح می دهم سکوت کنم* معامله ای به ضرر فتح الله زاده

تنها چند ساعت قبل از اینكه مهلت نقل و انتقالات بازیكنان شاغل در ایران به پایان برسد، علی فتح الله زاده با صراحت اعلام كرد: «جباری زیدان آسیا، اما او را نمی خواهیم» و فقط با اصرار امیر قلعه نویی بود كه راضی شد بار دیگر هافبك عصیان گر تیمش را نگه دارد. در گفت و گویی كه بین فتح الله زاده و قلعه نویی رد و بدل شده بود، مدیر عامل استقلال رضایت داده بود جباری در استقلال بماند، مشروط بر اینكه قلعه نویی هم با بازگشت فرهاد مجیدی موافقت كند. اما این معامله در نهایت شكل نگرفت و فقط جباری آبی باقی ماند. در واقع قلعه نویی با زیركی، شرطی برای بازگشت مجیدی تعیین كرد كه از پیش، نتیجه آن مشخص بود. از منظری دیگر، شرط ژنرال، حامل نوعی «پیام» برای فرهاد مجیدی بود كه در صورت بازگشت هم، بازیكن اصلی نخواهد بود و باید اغلب هفته ها را روی نیمكت سپری كند. بهرحال قصه استقلال و فرهاد مجیدی كه با یك تكه پارچه سرنوشت ساز گره خورد، در اولین روز مرداد به پایان رسید و شماره هفتی كه روی سكوها، شعرهای زیادی در وصف او سروده شده، جایی در تیم قلعه نویی نخواهد داشت. 

طبقه بندی: اخبار ورزشی، 
برچسب ها: فرهاد مجیدی،
ارسال توسط میلاد حیدری
میلاد حیدری پرتال گوگلستان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به کدام سری آموزش علاقه خواهید داشت؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
تیلیغات