تبلیغات
مجله علمی | آموزشی | فرهنگی - آیت‌الله جوادی آملی: در جبهه‌ها یا حسین مطرح بود نه مرز پرگهر !
تبلیغات X



امروز :

آیت‌الله جوادی آملی: در جبهه‌ها یا حسین مطرح بود نه مرز پرگهر !

یکی از مراجع تقلید گفت: انسان مرگ را می‌میراند و با مردن از پوسیدن نجات پیدا می‌کند؛ این سخن را در ایرانیت‌ نمی‌بینید بلکه پیروان قرآن و عترت به آن معتقدند.

 آیت‌الله جوادی‌آملی در دیدار با دبیرکل، جمعی از اعضای شورای مرکزی و خانواده شهدای حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: انسان مرگ را می‌میراند و با مردن از پوسیدن نجات پیدا می‌کند؛ این سخن را در ایرانیت‌ نمی‌بینید بلکه پیروان قرآن و عترت به آن معتقدند. پس از مرگ دیگری مرگی وجود ندارد و انسان وجود خواهد داشت و این سخن را جز قرآن و عترت نگفته است.

وی ادامه داد: در زمان جنگ تحمیلی در خاکریزها سرود مرز پرگهر خوانده نمی‌شد بلکه شعار یا حسین مطرح بود، باید مرزها مشخص شود.

آیت‌الله جوادی آملی با بیان اینکه زمانی که مسجد و حسینیه توسط مرجعیت و متدینین سنگر شد شعار مرگ بر شاه نیز ماندنی شد، گفت:‌ بهترین و فداکارترین شهداء را همین روحانیت تقدیم کشور و اسلام کردند و هم‌اینک نیز اینگونه است چراکه وقتی نام دین مطرح باشد مردم تا آخرین نفس ایستادگی می‌کنند.

به گزارش فارس، در این دیدار محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی نیز با بیان این نکته که موتلفه مدعی است که عجین با روحانیت است و بر این عجین بودن به عنوان یک ذخیره اخروی افتخار می‌کند، افزود: ما احساس می‌کنیم برخی با عنوان اصولگرایی در صدد بی اعتنایی و حذف روحانیت اند و ما معتقدیم اصولگرایی منهای روحانیت اصولگرایی منهای اصولگرایی است و معتقدیم صلاح همه مردم ما هم در دنیا و هم در آخرت تبعیت از مرجعیت است.




طبقه بندی: مطالب و اخبار جالب، 
برچسب ها: آیت‌الله جوادی آملی: در جبهه‌ها یا حسین مطرح بود نه مرز پرگهر !،
ارسال توسط میلاد حیدری
میلاد حیدری پرتال گوگلستان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به کدام سری آموزش علاقه خواهید داشت؟





صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
تیلیغات